چهارشنبه , خرداد ۱ ۱۳۹۸

این قاتل از زندان آزاد شد و قتل دیگری را مرتکب شد +عکس

مرد شروری که همیشه مسلح بود برای قدرت نمایی با شلیک گلوله مرد جوانی را به قتل رساند.

ساعت ۲۲ شامگاه ۱۳ بهمن ماه امسال وقوع یک نزاع و درگیری دسته جمعی به کلانتری ۱۵۹ بی سیم اعلام شد .

با حضور ماموران در خیابان منصور و خیابان آشتیانی و انجام اقدامات میدانی اولیه مشخص شد مردی به نام علی . ن ۴۷ ساله بر اثر اصابت گلوله های شلیک شده از تفنگ ساچمه زنی شکاری به قتل  رسیده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت .

در همان تحقیقات میدانی اولیه ، کارآگاهان موفق به شناسایی عامل جنایت به نام سعید . ص ۲۸ ساله به عنوان یکی از اراذل و اوباش سطح یک منطقه بی سیم شدند که به همراه یکی دیگر از اراذل منطقه بی سیم به نام عبدالله . ش ۳۰ ساله با استفاده از اسلحه شکاری از نوع ساچمه زنی و شمشیر در یک نزاع و درگیری خونین اقدام به زخمی کردن مقتول و سه نفر دیگربا شلیک گلوله کرده بود که در آن مقتول در همان محل جانباخته و سه نفر دیگر نیز مجروح شده بودند .

با شناسایی عبدالله . ش به عنوان همدست سعید ، بلافاصله او نیز به عنوان یکی از متهمان سابق اداره دهم مورد شناسایی قرار گرفت . بررسی سوابق عبدالله نشان داد که او در سال ۱۳۸۸ طی یک و نزاع و درگیر مرتکب جنایت شده که در آن زمان توسط اداره دهم دستگیر و روانه زندان شده ، تا ۶ ماه پیش در زندان بوده اما پس از گرفتن رضایت خانواده مقتول و پرداخت دیه از زندان آزاد شده است .

محله بیسیم کجاست عکس قاتل حوادث تهران اراذل و اوباش تهران اخبار قتل آزادی قاتل از زندان

اقدامات پلیسی برای دستگیری هر دو متهم در دستور کار کارآگاهان قرار داشت تا سرانجام مخفیگاه هر دو نفر آنها در فاز دوم اندیشه و شهرستان قم – منطقه توانیر شناسایی شد.

با شناسایی مخفیگاه ۲ قاتل فراری ، هر دو در دو عملیات همزمان در ساعت ۲۲ شامگاه یکشنبه  ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شدند .

سعید  در اظهارات اولیه مدعی شده است که در زمان درگیری هیچگونه سلاح گرمی همراه نداشته است اما عبدالله صراحتا عنوان داشت که سعید با شلیک گلوله اقدام به کشتن  مقتول کرده است و تحقیقات به عمل آمده از شاهدین صحنه درگیری نشان از ارتکاب جنایت توسط سعید دارد .

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران  ، با اعلام این خبر گفت : تحقیقات از متهمان در مراحل اولیه قرار داشته و هر دو متهم با قرار بازداشت موقت در اختیار اداره دهم قرار دارند .

سرهنگ حمید مکرم در خصوص انگیزه درگیری مرگبار نیز اظهار داشت : برابر تحقیقات صورت گرفته درگیری مابین دو گروه و به قصد قدرت نمایی برای یکدیگر آغاز شده که در ادامه متهم اصلی پرونده با شلیک چندین گلوله مرتکب جنایت شده است .

معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران  با اشاره به مشارکت سعید . ص در یک  سرقت مسلحانه ی طلافروشی عنوان داشت : در زمان انجام تحقیقات جهت دستگیری متهمان ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که سعید در یک  سرقت مسلحانه از طلافروشی در شهرستان لاهیجان نیز مشارکت داشته که در آن پرونده و با تلاش پلیس آگاهی لاهیجان ، کلیه متهمان آن پرونده به استثنای سعید . ص دستگیر می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس