چهارشنبه , خرداد ۱ ۱۳۹۸

ساخت شاسی بلند کامپکت ماهیندرا S201 تایید شد (عکس)

ساخت شاسی بلند کامپکت ماهیندرا S201 تایید شد (عکس)

 

ساخت شاسی بلند کامپکت ماهیندرا S201 تایید شد (عکس)

سانگ یانگ تیوولی در Auto Expo 2016 هند به نمایش درآمد اما گزارشات حاکی از آن بود که به جای این خودرو یک شاسی بلند ساب کامپکت جدید با برند ماهیندرا در اواخر دهه جاری وارد بازار هند می شود.

به گزارش خبرخودرو، به تازگی در برخی گزارش ها ادعا شده است که مدیر اجرایی ماهیندرا، PawanGoenka تایید کرده که این شاسی بلند ساب کامپکت ماهیندرا ساخته می شود که با کد ماهیندرا S201 شناخته خواهد شد.

ماهیندرا S201 بر اساس پلتفرم X100 سانگ سانگ تیوولی ساخته می شود و شاید به همین دلیل تیوولی اخیرا در حال تست در هند دیده شده است. ماهیندرا اساسا نسخه ای با نشان جدید از تیوولی نمی سازد بلکه بر اساس گزارشی جدید، این خودروساز اعلام کرده که S201 ظاهری کاملا متفاوت از این مدل سانگ یانگ خواهد داشت. این خودروساز از منابع خود در پینینفارینا و سانگ یانگ برای طراحی این خودرو استفاده خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که گزینه های موتور در نظر گرفته شده برای ماهیندرا S201 چه خواهند بود. ماهیندرا طیف وسیعی از موتورهای دیزلی دارد اما گزینه های بنزینی آن زیاد نیستند. موتور ۱٫۲ لیتری چهار سیلندر بنزینی mFALCON G80 به کار رفته در KUV100 با قدرت ۶۱ کیلووات می تواند قدرت ضعیفی برای S201 ایجاد کند. موتور ۱٫۵ لیتری جدیدی که این خودروساز با همکاری سانگ یانگ ساخته است، می تواند یک گزینه بنزینی احتمالی برای این خودرو باشد.

این خودروساز علاوه بر ماهیندرا S201 یک MPV جدید به نام ماهیندرا U321 را نیز در دست ساخت دارد. بر اساس گزارشی جدید، U321 MPV تا قبل از پایان سال مالی آینده به فروش رفته و پس از آن شاسی بلند S201 در نیمه دوم همان سال عرضه خواهد شد. این خودرو در جایگاهی بین KUV100 و TUV300 ماهیندرا قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس