چهارشنبه , خرداد ۱ ۱۳۹۸

سود سهام عدالت به کدام دهک‌ها می رسد؟ /چه کسانی باید پول به حساب دولت واریز کنند

رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: صورتحساب ۴۹ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۱۹۳ نفر از مشمولان سهام عدالت در سامانه سازمان خصوصی سازی آماده شده است.

میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی امروز (سه شنبه) در آیین رونمایی سامانه ساماندهی سهام عدالت در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی که با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر اموراقتصادی و دارایی انجام شد ، با تشریح مرحله نخست ساماندهی سهام عدالت یا «مرحله صورتحساب» گفت: این مرحله پیش درآمدی برای صدور عملی صورتحساب هاست که با پایان آن، به بلاتکلیفی ها خاتمه داده می شود.

پوری حسینی یادآور شد: امروز مشمولانی که رقم سمت راست کد ملی شان هفت است ، می توانند به سامانه مراجعه کنند و تا روز ۲۶ اسفندماه به ترتیب مطابق رقم سمت راست کد ملی (به ترتیب ۸، ۹، ۰، ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ و ۶) مراجعه کنند.

پوری حسینی افزود: سامانه ساماندهی سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir از یک ماه پیش فعال و مرکز تلفن با شماره ۸۳۳۳۸ با ۹۰ خط نیز آماده شده که از ساعت ۹ تا ۱۷ پاسخگوی پرسش ها درخصوص مرحله نخست ساماندهی سهام عدالت است.

وی گفت: سودی که سال آینده شرکت‌های سرمایه‌پذیر در سهام عدالت پیش‌بینی می‌کنند، مربوط به سهامداران عدالت کم درامد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی است که با اخذ شماره‌حساب از آنها، واریز می‌شود.

رییس کل سازمان خصوصی سازی افزود: برای مابقی دهک‌ها که سهام عدالت دارند، باید مابقی ۵۳۲ هزار تومان قیمت سهام عدالت تعیین تکلیف شود و به حساب دولت واریز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس