دوشنبه , اردیبهشت ۳۰ ۱۳۹۸

نقره داغ صاحب رستوران بخاطر فرار دسته جمعی مشتریان ! (عکس)

نقره داغ صاحب رستوران بخاطر فرار دسته جمعی مشتریان ! (عکس)

 

در یک اتفاق عجیب و جالب ، رستوران داری که با خوشحالی فکر میکرد شبی پر از مشتری را میگذراند و دخل زیادی در آن شب نصیبش میشود ، نقره داغ شد !! میزهای پر و مشتریهای شلوغ در چشم به هم زدنی رستوران را ترک کرده و فرار کردند و هیچ پولی برای غذاهایی که خورده بودند نپرداختند !

  رستوران دار بیچاره شد، ۱۰۰ مشتری پول نداده فرار کردند.صاحب رستوران خوشحال بود که در آن روز با انبوه مشتریانی که پشت میزهای غذا نشسته اند، دخلش پر و پیمان خواهد بود.

  به نقل از ال پائیس، آنتونیو رودریگز صاحب هتل رستوران کارمن در شهر کوچک بمبیبره در ۴۰۰ کیلومتری شمال غرب مادرید، پایتخت اسپانیا گفت: بیش از ۱۰۰ مشتری در رستورانم یک مهمانی بر پا کرده بودند. آنها پس از صرف غذا و نوشابه های الکلی از جا برخواسته و شروع به پایکوبی کردند.

نقره داغ صاحب رستوران بخاطر فرار دسته جمعی مشتریان !

صاحب رستوران در گفت و گو با رادیو «کادنا سر» افزود: من خوشحال بودم که در این روز دخل رستوران خوب خواهد بود اما ناگهان همه ناپدید شدند. در کمتر از یک دقیقه بیش از ۱۰۰ نفر فرار کردند. آنها در گروه های کم تعداد خارج نشدند، نه ، همگی با هم رفتند. تعدادشان به اندازه ای زیاد بود که چند نفر گارسون و کارگر رستوران نتوانستند جلوی آنها را بگیرند.

به نوشته روزنامه های محلی، مشتریان فراری از اتباع کشورهای شرق اروپا بودند. یک مسئول لا گواردیا سیویل ( ژاندارمری) گفت: آنها ملیت اسپانیایی ندارند. ما تقریبا از محل آنها اطلاع داریم و نتیجه کار زیاد طول نخواهد کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس