سه شنبه , اردیبهشت ۳۱ ۱۳۹۸

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – …

www.mizanonline.ir/fa/…/همه-باید-در-زمینه-ترویج-کتابخوانی-در-جامعه-وارد-عمل-شوی…

۹ دقیقه پیش – منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – …

boultan.ir/news/116163/همه-باید-در-زمینه-ترویج-کتابخوانی-در-جامعه-وارد-عمل-شویم

۱۷ دقیقه پیش – خبرگزاری میزان- منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد …

همه باید برای ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – فرهنگ …

https://damadam.ir › اخبار › فرهنگ و هنر › فرهنگی و هنری

۲ روز پیش – منیژه آرمین در حاشیه نشست کتابخوانی فرهنگسرای گلستان بر اهمیت … است، افزود: قطعاً مشکل این روزهای فرهنگ ما در زمینه کتابخوانی با ۲۰ نفر حل نمی … ترویج کتابخوانی امری است که باید نهادینه شود و در واقع همه روی این مسئله …

همه باید برای ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم

fhnews.ir/fa/news/91599/همه-باید-برای-ترویج-کتابخوانی-در-جامعه-وارد-عمل-شویم

۲ روز پیش – منیژه آرمین در حاشیه نشست کتابخوانی فرهنگسرای گلستان بر اهمیت نشست‌ها و … همه باید برای ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم … است، افزود: قطعاً مشکل این روزهای فرهنگ ما در زمینه کتابخوانی با ۲۰ نفر حل نمی‌شود، اما من …

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – تی …

tnews.ir/news/1a6d80704142.html

۳ روز پیش – منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست ها و گعده های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – …

nashreshahr.com › کتابخوانی › فیدخوان

۳ روز پیش – منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود….

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – قطره

www.ghatreh.com/news/…/همه-باید-زمینه-ترویج-کتابخوانی-جامعه-وارد-عمل-شویم

۱ روز پیش – همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم. منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست ها و گعده های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم …

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – …

www.shahrekhabar.com/analysis/148775022070058

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – خبرگزاری برنا.

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – …

monitor.shafaqna.com/FA/IR/8408283

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم. منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج …

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم | مجله …

iranlite.ir/2017/02/25/همه-باید-در-زمینه-ترویج-کتابخوانی-در-جا/

۱۲ دقیقه پیش – منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – …

newssource.ir/news/778363

۹ دقیقه پیش – منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم | …

feedgah.ir/post/…/همه-باید-در-زمینه-ترویج-کتابخوانی-در-جامعه-وارد-عم/

۲ روز پیش – به گزارش خبرگزاری مهر، منیژه آرمین در حاشیه نشست کتابخوانی فرهنگسرای گلستان گفت: نشست‌ها و گعده‌های فرهنگی فوق العاده ارزشمند و …

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران > Home

www.farhangsara.ir/

باید با دلسوزی، پرکاری و تدبیر جهاد مهربانی را به نتیجه برسانیم. Free DNN Modulesjquery slider … همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم …

مشاورین املاک و خودرو باید در چهارچوب قانون عمل کنند – مگیتو

https://magito.ir › اخبار › جامعه

۲ روز پیش – یاران با بیان اینکه مشاورین املاک و خودرو باید در چهارچوب قانون عمل کنند … همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم ۱ روز پیش …

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم / …

wwwkhabar.ir/12240580

منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

امروزنامه – آرشيو – صفحه ۱

www.emrooznameh.com/vtpb8euh.7k2-rpiuur.html

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم … و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

جوان – توجه رهبري به شعر براي همه ايجاد وظيفه مي‌کند – صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/18122868/توجه-رهبري-به-شعر-براي-همه-ايجاد-وظيفه-مي-کند

۵ ساعت پیش – همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم … شاعران و مديران بايد به ارتقا و شأنيت بخشيدن به جايگاه فعلي شعر بپردازند. متأسفانه …

کتاب‌خوانی در اولویت نیست – صبح نو

sobhe-no.ir/newspaper/print/125-1/7/3921

آنچه در زمنیه کتاب و کتابخوانی در کشور ما حائز اهمیت است و باید به آن توجه کرد؛ … در زمینه کتابخوانی در کشور با چالش جدی مواجه شدیم، سرانه خرید کتاب به‌شدت بین اقشار … این موضوعات واقعیت‌های مطالعه در جامعه است که اگر بخواهیم شرایط را تغییر دهیم و … در وهله نخست با خودمان رو راست باشیم و در اولویت‌بندی‌ها جدی‌تر وارد عمل شویم.

نتوانستیم در معرفی الگوهای دینی قدم‌های مثبت برداریم – …

www.mojnews.com/…/135706-نتوانستیم-در-معرفی-الگوهای-دینی-قدم-های-مثبت-ب…

۳ روز پیش – جامعه اسلامی و حوزه مدیون زحمت‌ها و تلاش‌های علمایی چون شیخ صدوق و آیت‌الله حائری یزدی‌ها … او تاکید کرد: همه باید بدانند علما چه برکاتی برای ترویج دین داشته‌اند و با چه مشقات و … همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم.

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم – …

www.bestofday.ir/notification/text/201702242321123481

۱۳ دقیقه پیش – منیژه آرمین ضمن تأکید بر اهمیت نشست‌ها و گعده‌های ادبی گفت: وقتش رسیده هرکس به بهره خود در پهنه گسترش فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

آستان نیوز – ترویج سیر مطالعاتی در جامعه امری ضروری است

news.aqr.ir/portal/home/?news/38388/62900/716508/ترویج-سیر…در-جامعه…

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دبیر شورای فرهنگی دفتر مقام معظم رهبری، ترویج سیر مطالعاتی. … قدس رضوی برگزار شد، با بیان اینکه در زمینه کتابخوانی خطر بزرگ فرهنگی ما را … کنیم، این کار با ترویج سیر مطالعاتی محقق می‌شود، از همین رو باید کاری کنیم به … آثار بزرگ به درستی وارد عمل شویم و آن‌ها را از راه صحیح مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

لگدهای مرگبار کانگورو | بی باک نیوز

bibaknews.ir › فیلم

۱۸ ساعت پیش – نوشته‌های تازه. همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم · با خطرناک ترین ویروس های اندروید آشنا شوید · همایش ساحل نوردی – چابهار …

پایان خوش سکو نشینی در استقلال/ دومین شیرجه حاج‌محمدی به …

dgchekhabar.com/…/پایان-خوش-سکو-نشینی-در-استقلال-دومین-شیرجه-حاج‌محمدی-به-…

۹ بهمن ۱۳۹۵ ه‍.ش. – بسیاری از هواداران تیم استقلال در آن صحنه اعتقاد داشتند که مدافع استقلال باید هر طور …. همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم.

باشگاه اندیشه › بررسی راهکارهای ترویج فرهنگ مطالعه و …

www.bashgah.net/fa/content/show/34124

برای رفع موانع و ایجاد زمینه و بستر لازم جهت ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه، نهادهای … مطالعه مردم موجود نیست، خود نشانی از مهجوریت کتاب و کتاب خوانی در جامعه ما می‌باشد. … برای رفع این مشکل، باید به تقویت کتابخانه‌های مدارس و از طرفی هم استفاده از منابع ….. مردم، دولت و تمام نهادها و ارگان‌ها، همگام با یکدیگر، به صورت جدی، وارد عمل شوند.

رسانه‌های دیجیتال رقیب سرسخت کتاب (گزارش روز) – کیهان

kayhan.ir/fa/news/33104/رسانه‌های-دیجیتال-رقیب-سرسخت-کتاب-گزارش-روز

۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. – البته این همه پیشرفت تکنولوژی خیلی هم خوب است ولی آنچه که رفته‌رفته … می‌گوید: «باید با هم وارد کار شویم، ناشران و اهل قلم الان تولید ناشران … رسانه‌ها و صدا و سیما در زمینه ترویج کتابخوانی چگونه می‌توانند نقش موثری ایفا کنند؟ … کتابخوانی را بر عهده دارند، اگر درست عمل کنیم فرهنگ مطالعه در جامعه رشد می‌کند.

ترويج فرهنگ مطالعه و كتابخواني – راسخون

rasekhoon.net › مشاهیر

بايد در جهت رفع اين مشكل بزرگ ، مردم، دولت و تمام نهادها و ارگان‌ها، همگام با يکديگر، به صورت جدي، وارد عمل شوند. … براي رفع موانع و ايجاد زمينه و بستر لازم جهت ترويج و توسعه فرهنگ مطالعه، نهادهاي مختلف در ۵ بخش، شامل خانواده، … همين كه آمار دقيق از ميزان مطالعه مردم موجود نيست، خود نشاني از مهجوريت كتاب و كتاب خواني در جامعه ما مي‌باشد.

اگر هجمه‌ای به «معمای شاه» وارد شده به خاطر بیان حقایق دوران ظلم …

newstel.ir/news/…/اگر-هجمه-ای-به-معمای-شاه-وارد-شده-به-خاطر-بیان-حقایق-دوران-ظلم-اس…

اگر هجمه‌ای به «معمای شاه» وارد شده به خاطر بیان حقایق دوران ظلم است. [unable to retrieve … همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم. [unable to retrieve …

مقالاتی درباره کتاب وکتابخوانی – مدرسه علمیه ولیعصر تهران

valiasr.whc.ir/article/16657/مقالاتی-درباره-کتاب-وکتابخوانی

۲۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – والدين بايد فرزندان شان را از سنين پايين ‌به مطالعه تشويق کرده و آنها را با … اين جدول را در محلي که همه به راحتي ببينند نصب کنيد و در پايان هفته ….. زمینۀ رشد و گسترش فرهنگ كتاب و كتابخوانی در جامعه دارند، از یك‌سو، و …. …فرضاً شما وارد كتاب‌فروشی می‌شوید، می‌گویید كه در فلان زمینه مثلاً …. ترویج کتابخوانی.

مژده دقیقی: بازار ترجمه آشفته و مملو از آثار بی‌کیفیت است – …

eshernews.ir › اخبار ادبی مهم

۳ روز پیش – اظهار کرد: باید از ناشران پرسید که چرا استفاده از نیروهای متخصص را برای ارتقای …. همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم.

نهاوندیان با گورخواب های آرامستان نصیرآباد دیدار کرد

www.hena.ir/paper/subject/…/نهاوندیان-با-گورخواب-های-آرامستان-نصیرآباد-دیدار-کرد

۹ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رییس دفتر رییس جمهوری با بیان اینکه جامعه ما در کنار نعمات فراوان، دچار … خوبی است، خاطرنشان کرد: نباید به این اقدامات اکتفا کنیم و باید تا روزی که یک معتاد … نهاوندیان با تقدیر از تلاش همه نهادهای دست اندرکار در زمینه حل مشکل معتادان و … همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم · همه باید در زمینه …

چند راهكار برای گسترش فرهنگ كتابخواني – دانش بینش …

www.ebadinesabhendij.blogfa.com/post/93

براي رفع موانع و ايجاد زمينه و بستر لازم جهت ترويج و توسعه فرهنگ مطالعه، نهادهاي … مطالعه مردم موجود نيست، خود نشاني از مهجوريت كتاب و كتاب خواني در جامعه ما مي‌باشد. … پدر و مادر، بهترين معلم كودك هستند كه بايد شوق مطالعه را در او تقويت كنند. ….. بزرگ، مردم، دولت و تمام نهادها و ارگان‌ها، همگام با يکديگر، به صورت جدي، وارد عمل شوند.

[PDF]ﺑﺮﺭﺳﻲ ﺭﺍﻫﮑﺎﺭﻫﺎي ﺗﺮﻭﻳﺞ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻭ ﮐﺘﺎﺑﺨﻮﺍﻧﻲ

www.ensani.ir/storage/Files/20150622130954-9970-463.pdf

۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – ﺗﻼﺵ ﺑﺮﺍي ﺍﻳﺠــﺎﺩ ﻋﺎﺩﺕ ﺑﻪ ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﺯ. ﺍﻭﻟﻮﻳﺖ ﻫﺎي … ﻧﻘــﺶ ﺍﺳﺎﺳــﻲ ﺩﺍﺭﺩ ﻭ ﻫﻤــﻪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ﻫﺎي … ﺗﺮﻭﻳـﺞ ﻭ ﺍﺷـﺎﻋﻪ ﻓﺮﻫﻨـﮓ …. ﻣﺘﻘﺎﺿﻲ ﻭ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﺳـﺎﺯ ﺭﻭﻳﮑﺮﺩ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻪ ﺳﻮي ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ ﻭ ﮐﺘﺎﺑﺨﻮﺍﻧﻲ ….. ﭼﮕﻮﻧــﻪ ﻣﻮﻓــﻖ ﺷــﻮﻳﻢ ﻭ ﻳﺎ ﮐﻠﻤــﺎﺕ ﻗﺼﺎﺭ …. ﺟﺎﻣﻌــﻪ ﻣــﺪﺭﻥ ﻭ ﺟﺒﻬــﻪ ﺭﺍﺩﻳــﮑﺎﻝ ﻋﻤﻞ ….. ﻭﺍﺭﺩ ﻋﻤﻞ ﺷﻮﻧﺪ.

بررسي راهكارهاي ترويج فرهنگ مطالعه و كتابخواني

home.gbook.ir/index.php?option=com_content&view=article…

برای رفع موانع و ایجاد زمینه و بستر لازم جهت ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه، نهادهای … مطالعه مردم موجود نیست، خود نشانی از مهجوریت کتاب و کتاب خوانی در جامعه ما می‌باشد. … برای رفع این مشکل، باید به تقویت کتابخانه‌های مدارس و از طرفی هم استفاده از منابع ….. مردم، دولت و تمام نهادها و ارگان‌ها، همگام با یکدیگر، به صورت جدی، وارد عمل شوند.

مقابله واقعی با بیسوادی در گرو داشتن آمار جامعه‌ی هدف است – …

cofekhabar.ir/news/…/مقابله-واقعی-با-بیسوادی-در-گرو-داشتن-آمار-جامعه-ی-هدف-است

… آموزش و پرورش، زمینه سازی برای مشارکت آحاد جامعه در برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری و تصمیم‌سازی است. … همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم.

ترويج و اشاعه فرهنگ مطالعه و كتابخواني – قرارگاه فرهنگی هدنا

www.hodna.ir/index.php/2014-04-25-07-40…/356-ketab-farhang-ketabkhani

بايد در جهت رفع اين مشكل بزرگ ، مردم، دولت و تمام نهادها و ارگان‌ها، همگام با يکديگر، به صورت جدي، وارد عمل شوند. … براي رفع موانع و ايجاد زمينه و بستر لازم جهت ترويج و توسعه فرهنگ مطالعه، نهادهاي مختلف در ۵ بخش، شامل … پس از خانواده، دشوارترين وظيفه در اشاعه كتابخواني در هر جامعه‌اي بر عهده مدارس و نظام آموزش و پرورش آن جامعه است.

[PDF]کتاب و کتابخوانی

khu.nahad.ir/uploads/ketab_730962.pdf

کتابخوانی باید در زندگی مردم وارد شود۷ … کتابخوانی باید یک سیره و سنّت رایج بین مردم ما بشود۲۹ … بی مباالتی در زمینه تولید، چاپ و نشر کتاب جایز نیست۵۷ …. تقریباً همـه ی ایـن کتابهایی کـه شـما از »دفتر هنـر و ادبیـات مقاومت« منتشـر کرده ایـد، خوانـده ام و بعضـی از ….. از این کـه الحمـدللَّ ایـن جریـان طیـب و طاهـر در داخـل جامعـه ی مـا.

سیر کتاب‌ در محاق فراموشی؛ سدهایی که مانع ترویج فرهنگ …

https://www.tasnimnews.com/…/سیر-کتاب-در-محاق-فراموشی-سدهایی-که-مانع-ترویج-…

۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه ما به‌عنوان یک ارزش محسوب نشده و در … را باز می‌کنیم متوجه شویم این کتاب تا چه اندازه از استاندارد کتاب پیروی کرده و منابع آن چقدر به روزاست. … مورد به تسنیم گفت: ابتدا باید ببینیم کتاب خواندن چه ضرورتی دارد؟ … و مشی صورت می‌گیرد و این‌گونه نیست که به صورت سلیقه‌ای وارد عمل شد.

منشور حقوق شهروندي، وعده انتخاباتي يا مانور انتخاباتي! – البرز

www.tabnakalborz.ir/fa/…/منشور-حقوق-شهروندي-وعده-انتخاباتي-يا-مانور-انتخاباتي

۶ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اگر این منشور، لایحه است باید به مجلس برود و آن گاه در شورای نگهبان بررسی شود و اگر …. همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم.

نارضایتی رهبر انقلاب از وضعیت کتابخوانی – ديگران – …

farsi.khamenei.ir/others-dialog?id=16830

۱۰ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. – حضرت آقا تصریح فرمودند که همه‌ی دستگاه‌ها باید در این زمینه کمک کنند. … لذا یکی از سرفصل‌های برنامه‌های خود را این قرار دادیم که چه کنیم تا همه در کشور اهل مطالعه شوند؟ … این برنامه با گستره‌ی تمام اقشار جامعه اعم از کارمند، کارگر، زنان خانه‌دار و . … کتابداران ما باید در مرحله‌ی بعد در حوزه‌ی عمل نیز به عنوان یک مشاور قوی …

ثبت‌نام بیش از ۴۰۰ کتابفروشی در طرح عیدانه کتاب – نشرنامه

nashrname.ir/news/detail?id=ثبت‌نام+بیش+از+۴۰۰+کتابفروشی+در+طرح…

همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم · معرفی برگزیدگان جشنواره فیلم ١٠٠ ثانیه‌ای · ثبت‌نام بیش از ۴۰۰ کتابفروشی در طرح عیدانه کتاب.

دانشکده مدیریت و حسابداری رزن – ارسال به دوستان

razan.basu.ac.ir/SendToFriend.aspx?sendnewsid=2797

۲۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – بیست و چهارم آبان ماه؛ روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار … هم باید مطابق استانداردهای عقلانی و دینی و ارزشی تهیه شود تا جامعه را به … آید، احساس کنیم در آن زمینه بی اطلاعیم و شرمسار شویم و احساس کنیم از … عمل به این سخن زیبای خورشید کعبه، حضرت علی علیه السلام ، سبب …. لطفا یک پست الکترونیک وارد کنید.

استخدام سازمان نهاد کتابخانه ها در سال ۹۶ | «ای استخدام»

www.e-estekhdam.com/استخدام-سازمان-نهاد-کتابخانه-ها/

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برای مشاهده تجربیات کاربران در زمینه سوالات آزمون، نتایج آزمون، سوالات جلسه …. پیش از این، با پیگیری‌های به عمل آمده از سازمان سنجش و بررسی مجدد ….. عضو هیئت امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بیان کرد: جامعه باید با … وی با تاکید بر اینکه برای ترویج فرهنگ کتابخوانی همه دستگاه‌های فرهنگی باید یک صدا و …

آیت الله صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه :از هر چهار ازدواج …

abtavil.ir/1391-09-24-12-29-09/52-1393-06…/3195-1394-08-23-03-00-20.html

۲۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. – کتاب‌خوانی باید در جامعه ترویج و همه دستگاه‌هایی که در این زمینه … اقتصاد مقاومتی را با این دید انجام دهد باید آستین بالا بزنیم و وارد میدان عمل شویم.

برنامه عجیب ناسا برای یافتن حیات در قمر اروپا – نگار آنلاین …

www.negaronline.com/news/…/برنامه-عجیب-ناسا-برای-یافتن-حیات-در-قمر-اروپا

۱۳ ساعت پیش – همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم منیژه آرمین ضمن تأکید بر ….. باید در اعماق اقیانوس زیرین به دنبال یافتن حیات باشیم. … ما باید ابتدا مطمئن شویم روشی که می‌خواهیم برای یافتن حیات از آن استفاده کنیم، …

متن سخنان رییس جمهوری در آیین گشایش نمایشگاه بین المللی …

www.president.ir/fa/86794

آغاز بکار بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب را حضور همه فرهیختگان، … ممکن است به صور گوناگون در جامعه نشر پیدا کند، اما هیچ‌چیز جای کتاب را نخواهد گرفت. … مؤلفان، نویسندگان، ناشران، موعظان، نمایشگاه ‌و فروشگاه‌ها قرار داده شود و در زمینه … به کتاب ایمان بیاوریم، اول ایمان به کتاب است باید معتقد شویم که کتاب باید وارد …

نویسندگان هم برای محیط‌زیست آستین بالا زدند | ستاد احیای …

ulrp.sharif.ir/news/news-2936-نویسندگان-هم-برای-محیط‌زیست-آستین-بالا-زدند

۲ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – این سایت، اطلاع‌رسانی کاملی را در زمینه روند احیای دریاچه ارومیه در اختیار … گفت: هدف اصلی ما کمک به ترویج کتابخوانی در میان نسل نوپاست. … اختیار ما قرار می‌گیرد در خلق آثار پرنفوذ برای کودکان و نوجوانان وارد عمل شویم. … گفت: هنرمندان و نویسندگان نیز باید وارد این عرصه شوند و با توجه به … All Rights Reserved.

همه بسيج شويم تا سرانه مطالعه بالا برود – جام جم

jamejamonline.ir/online/…/همه-بسيج-شويم-تا-سرانه-مطالعه-بالا-برود

۸ مهر ۱۳۸۸ ه‍.ش. – نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ کتابخوانی … در قبال این امر مهم مسوولیم و باید با برنامه‌ریزی‌های اساسی فرهنگ کتابخوانی را در جامعه رواج دهیم. … فرهنگی که مرتبا مورد تاکید مقام معظم رهبری است جامه عمل پوشاند. … در جامعه محسوب شده و غفلت از این، خسارت‌های جبران‌ناپذیری به جامعه وارد می‌کند.

[PDF]راه های رسیدن به همه اهداف فرهنگی از مسیر کتاب کودک می گذرد

cyabr.faslnameh.org/article-1-22-en.pdf

باید همه جامعه نگران كتاب های تولید شده و تأثیر و كارآمدی آن باشند و همه برای … باید واسطه ای وارد شود و آن هم در صورتی كه خودش را در مسئله تربیت كودک فعال ما یشاء …. نتیجه اش را می بینید؛ اگر در زمینه تربیت جسمانی فرزندانتان هزینه كنید، از … و حتی به خود کودکان، برای ترويج فرهنگ کتاب و کتابخوانی توجه کرده ايم يا االن نياز.

۷ نکته که باید درباره آریایی قهرمان و عرب سوسمار‌خور بدانید …

meidaan.com/archive/7998

۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – زبان رسمی همه کشورهای عرب یک عربی شبیه به زبان قرآن است و فصحی خوانده می‌شود. …… یکم به جامعه که ادعا میکنیم آریایی هستیم نگاه کنید! …… باید بگویم که این به نبود آموزش در این زمینه برمیگردد نه چیز دیگری. …… ها باید از این تفکر جهان سومی خارج شویم و اولویت را به منافع ملی و کشورمان دهیم تا به اقوام ، همه ما …

ابهامات برگزاری یک همایش در هند/ خانه کتاب: قابل دفاع است – …

www.imannews.com/culture/225037/ابهامات-برگزاری-یک…در…/-قابل-دفاع-است

۳ روز پیش – حتی در زمینه چاپ بسیاری از فرهنگنامه‌ها مثل برهان قاطع، فرهنگ جهانگیری، فرهنگ آنندراج …. همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم …

اخبار علمی و آموزشی:اعطای نشان‌ ویژه‌ی‌ لاکâ …

hiweb.gdn/index.php/news2907375

۳ روز پیش – نویسندگی در مجله اینترنتی های وب برای همه آزاد است، کافیست عضو … اخبار علمی و آموزشی:همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم.

ادامه مطلب – شهرداری تهران

www.tehran.ir/default.aspx?tabid=135&ArticleId=12656

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – اختصاص زنگی با عنوان زنگ کتاب در مدارس و مسابقات کتابخوانی در … به این موارد باید فعالیت شبانه روزی ۵۴ کتابخانه در ایام امتحانات دانش … در امر ترویج کتابخوانی، پاسخ به نیازهای قشر کتابخوان و مهم تر از همه … زمانی که تقاضای کتابخوانی در جامعه شکل گرفت نوبت آن است که سازمان های مسئول وارد عمل شوند و …

خبرایران – کتابخوانی وارد سبک زندگی شود/به کتاب ایمان …

khabareiran.ir/…/کتابخوانی-وارد-سبک-زندگی-شودبه-کتاب-ایمان-بیاوریم-بازدید-۳…

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – گرچه شکل کتاب ممکن است به صورت گوناگون در جامعه نشر یابد اما هیچ چیز جای … وی با تاکید بر اینکه باید زمینه نرم افزاری کار نشر را سهل تر کنیم، اظهار … و هم مردم همه باید این بار مسئولیت را بپذیریم و کتاب و کتابخوانی را رونق دهیم و … باید معتقد شویم که کتاب وارد زندگی ما شود و آن روزی که برای یک نوجوان …

سید محمد خاتمی – ویکی‌گفتاورد

https://fa.wikiquote.org/wiki/سید_محمد_خاتمی

منظور از استقلال، استقلالی است که طبق معیارهای اسلامی همه جامعه را هم از … باید نشان بدهیم که از نظر فرهنگی و فلسفی نیز می‌توانیم در جهان انقلاب کنیم. … «حاکمیتِ تعصب به دور از آگاهی در جامعه، موجب وارد شدن ضربه به عقل و خرد می‌شود… در چنین جامعه‌ای که عقل در برابر وحی قرار می‌گیرد، کتابخوانی و اندیشه‌ورزی دچار رکود شده و جلوی …

شما چه راهكارهايي را براي طرح حجاب در سطح دانشگاه … – پرسمان …

porseman.org/q/vservice.aspx?logo=images/right.jpg&id=96771

و در زمينه راهكارهاي عملي براي اجرا و ترويج فرهنگ حجاب مي توان از روش هاي متعددي بهره جست از قبيل ؛ … مسابقه كتاب خواني و مقاله نويسي در موضوعات ريز معرفي شده . … معضل در ايران ريشه در عوامل متعددي دارد كه بايد آن عوامل را در جامعه مورد شناسايى قرار داد …. زيرا اگر ما در مسئله لباس و پوشش اسلامى صرفا بخواهيم از طريق زور وارد شويم، …

فهرست کتابهای معرفی شده در تایم – ساعت و تقویم ایران

www.time.ir/fa/booklist-فهرست-کتابهای-معرفی-شده-در-تایم

دانشجوی پزشکی جوانی به نام زیگموند فروید، همه اجزایی هستند که در ساختار رمان در هم … این اثر برجسته را برای خوانندگان غیرمتخصص دراین زمینه بسیار آسان کرده است. … فیلیپ وارد گروه درمانی می شود اما او بیشتر سعی می کند تا فلسفه شوپنهاور را که … این داستان واقعیت و خیال را در هم می آمیزد و تصویر دقیقی از گروه درمانی در عمل …

ایبنا – طالبی: رسانه ملی در زمینه فرهنگ کتابخوانی کار خودش …

www.ibna.ir/…/طالبی-رسانه-ملی-زمینه-فرهنگ-کتابخوانی-کار-خودش-انجام-داده-مردم-چ…

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … چی‌ میگن» درباره فعالیت رسانه ملی در ترویج فرهنگ کتا‌بخوانی گفت: به‌نظر می‌رسد که رسانه ملی آن‌طور که باید و مطابق وظیفه خود در موضوع کتاب و کتابخوانی وارد عمل شده و کار خودش … خود ما، باید مانع مرگ فرهنگ کتابخوانی شویم. … است و این احتمال وجود دارد که این ناشران نوعی بی‌‌اعتمادی را بین جامعه ایجاد کرده‌اند.

مطالب جدیدتر – آسیا نیوز – blogfa.com

asianews.blogfa.com/1395/08?p=2

۲۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در این زمینه حکومت موضوع را به دادگاه عالی افغانستان ارجاع داده است و بصورت ….. باید توجه شود که برخورد منافع چین و آمریکادر همه جا مشهود خواهد شد، از جمله در خاورمیانه و شرق نزدیک. …. را متوقف کند و تنها به کمک ترکیه بود که توانستیم وارد عمل شویم. ….. در مجموع ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه، اولا به توجه …

آشنایی با دکوراسیون زیبای هندی – پارست

www.parset.com/C5877_آشنایی_با_دکوراسیون_زیبای_هندی.html

آئین کتابت خطبه فدکیه با همراهی بانوان خوشنویس برگزار می‌شود شبکه خبر دانشجو · همه باید در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه وارد عمل شویم مرور نیوز · ادامه …

ترویج خواندن برای کودکان – نشریه الکترونیکی شناسه

www.shenasehmag.ir/index.php/2013-08-20-07-16-10

۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – مصاحبه زیر را که در زمینهترویج کودکان به خواندن” در تاریخ …. و خودمان ببینیم که چطور می‌توانیم کتاب‌خوان شویم، کتاب‌خوان باشیم و بعد … از همین‌جاها، جاهایی که برای بچه‌ها جالب است و جذاب است باید شروع کرد و همه باید دست‌به‌دست هم بدهند. … البته ما یک جامعه کوچکی هستیم نمی‌توانیم واقعاً تأثیر خیلی سریع و …

کودک آزاری و شکنجه در مهدکودک؟! – تبیان

article.tebyan.net/281710/کودک-آزاری-و-شکنجه-در-مهدکودک-

۲۶ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – شما تصور کنید چاره ای ندارید و باید کودکتان را به مهد کودک بفرستید؛ … شکایت والدین و یا پیش آمدن چنین رسوایی هایی این سازمان وارد عمل می شود.

بعثت، بهار انسانیت، و سبک زندگی ایمانی – تبیان

www.tebyan.net › … › تاریخ و سیره معصومین › سیره › جمعی › تربیتی › جامعه

۵ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. – کتاب و کتابخوانی …. تبیان: با توجه به فراگیر شدن مبحث “سبک زندگی” در جامعه امروز، شاید …. امامت خود آن را استمرار دادند و تبیین و ترویج کردند، بخاطر تغییرناپذیری … آری پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله اینگونه همه چیز را دگرگون کرد. …. آن تا عملیاتی شود، باید فعالان فرهنگی در فضای مجازی وارد عمل شوند.

فرهنگ خواندن مدرسه – لیزنا

www.lisna.ir/Away/27534-فرهنگ-خواندن-مدرسه

۷ روز پیش – یا با دیدن این همه فارغ التحصیل بیکار در خانواده و جامعه انگیزه برای دانش آموزان باقی نمانده است. … این عوامل زمینه ای با بحث درباره فرهنگ خواندن مدرسه قابل تبیین است. … و توسط اعضای تازه وارد به گروه یا سازمان آموخته می شود و از نسلی به نسل … آیا شناخت واقعی از مهارت خواندن به عنوان رفتاری که باید آموزش داده شود، …

فعالیت های اجتماعی باید وارد فضای مسجد شود – دبیرخانه …

koochehayekhoda.ir/?p=2846

وی ادامه داد: متأسفانه امروز در جامعه ما افول معنویت دیده می شود و همه مردم در خصوص … مقام معظم رهبری در حوزه های مختلف مورد توجه قرار گیرد و ان شاالله در عمل، مساجد را محل سجده … همین رو کانون های مساجد باید بکوشند تا افراد را به سمت کتاب و کتابخوانی به ویژه … و به نظر می رسد ما از همه توان برای ترویج مطالعه و کتابخوانی استفاده نکرده ایم.

دیدار استاندار کردستان با دانشجویان عضو سازمان دانشجویان …

jdkurd.ir › خبرها

۱۰ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – استاندار کردستان بیان کرد: مطالبه‌گری خوب است و ملت باید مطالبه گر باشد … استاندار کردستان با اشاره به اینکه ما باید برای خود در کنار مطالبه‌گری، نقش قائل شویم، … خود در جامعه باید همواره مطالبه‌گر باشند و در این راه خود عامل به عمل باشند. … نشست هم اندیشی رسانه ها و بستر معرفی تبلیغ و ترویج کتابخوانی …

متن بیانات رهبری در دیدارها – خبرنامه ایران

khabarnamehiran.persianblog.ir/tag/متن_بیانات_رهبری_در_دیدارها

حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: متأسفانه برخی ها به جای ترویج روحیه انقلابی ….. خامنه ای، «امنیت» را موضوعی بسیار مهم و زمینه ساز پیشرفت معنوی و مادی جامعه خواندند و …. و گفت: سپاه همه ظرفیت‌های خود را برای عمل به وظایف و مأموریت ها و برافراشته نگه ….. هم تنیده است، باید با دقت و هوشیاری و قدرت فکر، و فعال و اثرگذار وارد میدان شد.

توضیح در خصوص برخورد با ات در خوزستان – خبر وب

khabarweb.gdn/search/توضیح-در-خصوص-برخورد-با-ات-در-خوزستان

رئیس شورای شهر اهواز گفت: استاندار خوزستان باید با برخورد با عوامل کم‌کار …. درخواست حذف مطلب منبع : http://bultannews.com/fa/news/453365/رییس-جمهور-وارد-خوزستان-شد … کشور گفت: بعد از این که همه دستگاه ها گزارش نهایی خود را در خصوص حادثه …. با متخلفان در این زمینه که به این عمل غیرانسانی دست زده و آن را ترویج کنند، به …

فارس/سال ۱۳۹۵ سال خواندن نام گرفت/ از اجرایی شدن ایده کتاب …

www.farspl.ir/Portal/home/showpage.aspx?object=news…47af…

دارند؛ در این زمینه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور دو نوع مأموریت دارد؛ نخست اینکه در … دعوت نهاد از تمامی گروه‌های خوش ذوق و جوان برای ارائه طرح‌هایی در حوزه ترویج فرهنگ خواندن … برگزار شد، در سطح اختصاصی، نشست‌های کتاب‌خوان ویژه اقشار مختلف جامعه، با …. باشد، با تأیید ستاد مرکزی وارد عمل خواهیم شد؛ به اعتقاد بنده این امکان خوبی …

دانلود مقاله فرهنگ کتاب و کتابخوانی در فایل ورد (word) | …

www.wepaper.ir/?p=2690

۱۸ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برای رفع موانع و ایجاد زمینه و بستر لازم جهت ترویج و توسعه فرهنگ مطالعه، … مردم موجود نیست، خود نشانی از مهجوریت کتاب و کتاب خوانی در جامعه ما می‌باشد. … پدر و مادر، بهترین معلم کودک هستند که باید شوق مطالعه را در او تقویت کنند. ….. مردم، دولت و تمام نهادها و ارگان‌ها، همگام با یکدیگر، به صورت جدی، وارد عمل شوند.

کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان ::آنلاين – راهبردهای …

kanoonnews.ir/NSite/FullStory/?Serv=187&Id=255762

۴ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل … وی هم‌چنین خاطرنشان کرد: زمانی که وارد بحث فن‌آوری‌ها و فضای مجازی … اساس اگر بخواهیم به صورت عملیاتی وارد بحث فن‌آوری‌های نوین شویم، ضرورت … حاجیان‌زاده در ادامه به بیان فرصت‌های پیش‌رو در این زمینه پرداخت و گفت: …. آن ترویج کتاب‌خوانی و فرهنگ مطالعه در میان کودکان و نوجوانان است.

سیاست‌های انتخاباتی سازمان صداوسیما تشریح شد – خبر در …

newsinlife.ir/news.php?no=4550

همچنین احزاب باید توانایی کادرسازی داشته باشند و اگر حزبی قدرت را در دست … مستقیم و همه جانبه و به قول خودشان فلج کننده، تحریم‌های هوشمندی را آغاز و در آینده تشدید کند. … باید به حوزه تلویزیون تعاملی و شبکه‌های اجتماعی پیام رسان، سریع‌تر وارد شویم. … کردن جامعه، به هدف خود برسند اما رسانه ملی باید در این زمینه با تدبیر عمل کند.

وسایل ارگونومی در زندگی | جستجو در وبلاگها | آرشیو وبلاگ ۷۲۴

weblog724.gdn/list/وسایل-ارگونومی-در-زندگی

پر ز امید و آرزوهای بلند عاشقی استبه پشیزی ندهم یأس همه دنیا رازندگي. … سبک زندگي ما تعیین کننده سلامتی ما و یا بیماری هایی است که مبتلا می شویم، در این … وسايل کمک‌آموزشی زمینه لازم را برای یادگیری در دانش‌آموزان به طور گسترده می‌آورند …. کتاب را باید ترویج کرد… مردم باید به کتابخوانی عادت کنند و کتاب وارد زندگي بشود.

باز پخش برنامه میدان فرهنگ – وگ‌نیوز

vagnews.ir/search/?q=باز+پخش+برنامه+میدان+فرهنگ

استاندار لرستان بیان کرد: باید کاری کرد که زنده نگه‌داشتن نام شهدا نیز مردمی شود و این امر از … نتوانیم موفق باشیم در عرصه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی هم نمی‌توانیم موفق شویم. … لزوم عملکرد قوی در زمینه ترویج کتابخوانی در جامعه … منیژه آرمین گفت: وقتش رسیده هرکس به سهم خود در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی وارد صحنه شود.

آيت الله سيدحسن خميني تأکيد کرد: ضرورت انتقال ارزشهاي …

www.sccir.ir/news/?id=25061

همواره بايد ارزش ها و آرمان‌هايي که انقلاب به خطر آنها شکل گرفت را تکرار کنيم و آنها را … وي تأکيد کرد: آينده پيش روي ماست و همه ما براي سعادت آينده خودمان، جامعه اسلامي و فرداي … يادآور مي‌شود، مسابقه اينترنتي کتابخواني دهمين دوره جشنواره ملي بهار، ويژه ….. که بيان شد، مهمترين محورهاي سياست‌هاي کلي اقتصاد مقاومتي در عرصه عمل هستند.

معاصر الشوف | خبر خوان فارسی

jadiddownload.xyz/post/معاصر-الشوف/

در این جا باید از ترانه‌های دیگری از رحیم معینی‌کرمانشاهی نیز یاد کرد که شهرت … فراهم کرد و ما در مورد همه چیز و جزئی‌ترین مسائل تحقیق می‌کردیم، البته باید بگویم سابقه … شده است، در طرح ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در نماز جمعه‌های کشور که به‌همت مجمع … مقدم‌فر بصیرت‌افزایی و بصیرت‌بخشی به جامعه را سنگر دوم عنوان کرد و با …

رسول جعفریان: برای آقای قرائتی متاسفم! – پارسینه

www.parsine.com/fa/news/64149/رسول-جعفریان-برای-آقای-قرائتی-متاسفم

۳ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. – این همه تلاش در جغرافیا و دانش نقشه کشی، و اندازه گیری های دقیق، … اگر این روش در ترویج مفهوم در میان ما جاری باشد، مطمئن باید باشیم که هرچه ….. توانیم به علم قرآن واقف شویم این را می شود از صحبت های بزرگان و حتی …. دوستان احساسی عمل می‌کنند … آقای قرائتی در وعظ وخطابه وروش نوین ایشان دراین زمینه مربوط است .

۹۱/۱۲/۰۱ – ۹۱/۱۲/۳۰ – آميزش جنسي را با بيشترين لذت …

davoodazari4.blogfa.com/1391/12

اين روانشناس مي‌اافزايد: والدين ما بايد واقعا به اين درك برسند كه همراهي با فرزندان … اگر ما بدون اشراف به فضاي اينترنت صرفا از دريچه منع وارد شويم قطعا فرزندمان به شكل … اينترنت واقعيت روز جامعه ماست و نمي‌توانيم اين واقعيت را انكار كنيم اما اين سخن ….. خانم ها همیشه به یاد داشته باشید ممکن است همه این موارد شعله تحریک همسر شما را …

خبر های مهم ایران :: جستجو – صفحه نخست

rasane241.com/search/خبر+های+مهم+ایران

تقسیم بندی کرد) اگربخواهیم واقع بینانه راجع به این موضوع صحبت کنیم باید بگوئیم . … ین تحول در این زمینه فرمانده نیروی هوایی . … خلاص شویم. … بعث عراق وارد ساختند و شجاعانه از حقانیت و تمامیت ارضی ايران . ….. ايران به منظور توسعه فرهنگی و ترویج کتابخوانی، با هدف حمایت از برنامه‌هاي پیشنهادهاي نو و ابتکاری و فعالیت‌هاي …

تاثیرات نماز در زندگی | جستجو | لوکس دنلود – تبلیغات متنی

www.lox-download.ir/list/تاثیرات+نماز+در+زندگی.html

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نماز در همه ادیان بوده است و یکی از دلایل این … در مورد نماز مغرب و صبح باید گفت که در این دو نماز نباید نیت شکسته کرد چون نماز … ۱ هدف نماز, ذکر و یاد خداوند متعال است ; ذکری که مقدمهء فکر و فکری که مقدمهء عمل باشد. … های دنیا بر شما وارد شود، وضو بسازید و داخل مسجد خود شده (محلی که نماز می خوانید) …

کم کاری برای ترویج کتابخوانی پشت ادعاهای ممیزی – سخن آشنا

sokhane-ashena.com/index.php/archive?id=1724

خبرگزاری سخن آشنا ارائه دهنده برترین اخبار و مطالب سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی از دیرباز تاکنون.

سوند ادراری در مردان چگونه قرار داده می شود – آکا

www.akairan.com/health/bimari-behdasht/20155294515.html

جایگذاری سوند ادراری تحت شرایط استریل انجام می گیرد و در ادامه کار باید همیشه دستکش … سوند را به ملایمت وارد مئاتوس کنید و آن را در پیشابراه به آهستگی به سمت … ها و مبتلایان به نارسایی زمینه ای کلیه یا بیمار یهای پیشرفته تهدیدکننده حیات. … تاج عروس ۲۰۱۷ باشکوه و شیک سری دوم · حقایقی در مورد عادات کتاب خوانی پسران.

دکان – فایل فلش موبایل – آرشیو مطالب روز

flash97-by.ewer.ir/tag/دکان

۵ ساعت پیش – و زمانی که همه از آزار به او خسته می شدند، بچه شیر برنج فروش لذت … قبل از ظهر به او خبر رسید که حال تاجر خوب نیست و باید دنبال دکتر برود. … جامعه قوت گرفت و با آمدن شبکه های اجتماعی موبایلی و گسترش تلفن های ….. های نعمت اللهی وارد است، مسئله مداخله در مسائل سیاسی می باشد، حال آنکه …. چاه،«عزیز»کسی شویم

امر به معروف و نهی از منکر – پایگاه مخلصین

mokhlesin.ir/?p=17297

۱۵ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – رونالد ریگان رئیس جمهوری وقت آمریکا اقدام ناو «وینسنس» را یک عمل دفاعی و … باید همه برای جنگی تمام عیار علیه امریکا و اذنابش به سوی جبهه رو کنیم. … بود که این گونه اقدامات به روح معنوی حج لطمه وارد کرده، حتی می تواند موجب بروز اختلاف و ….. رسول الله – صلی الله علیه و آله و سلم – را در جهان استکبار ترویج نماییم.

پرتال اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ …

www.isaar.ir/getgy79qwak9x34.rpra.html

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. – … پیدا کردند و نگذاشتند کوچک ترین خدشه ای به مقام شهدا وارد شود. … این استاد حوزه و دانشگاه افزود: آحاد جامعه باید در زمینه استکبارستیزی و دشمن شناسی، ترویج مطالعه و کتابخوانی، ترویج … به علما و مراجع، در بسیاری از زمینه ها تنها مانده اند که همه باید از فرمایشات و منویات ایشان که راهگشا است، تبعیت کنیم.

نشست تخصصی راهکارهای ترویج کتاب و کتابخوانی در جامعه …

khabarfarsi.com/u/28274696

۲۷ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نشست تخصصی راهکارهای ترویج کتاب و کتاب خوانی در جامعه جنوب کرمان … ی توسعه و برنامه ریزی می باشد، در زمینه تبریز ۲۰۱۸ ورود کرده است. … خاص خود را دارد و این خواسته بدین معنی نیست که همه مکان های عمومی باید از …. ما برای رفع این مشکل با همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی به سرعت وارد عمل می شویم و اجازه …

در مقابل بعضی از هتاکی ها وارد چالش نمی شویم تا حرمت این …

www.imam-khomeini.ir/…/در_مقابل_بعضی_از_هتاکی_ها_وارد_چالش_نمی_شویم_تا_…

۸ مهر ۱۳۹۱ ه‍.ش. – در مقابل بعضی از هتاکی ها وارد چالش نمی شویم تا حرمت این جایگاه حفظ شود … من فکر می‌کنم وجه عمیق تبیین اهداف موسسه را باید در متن نامه نسبتاً تفصیلی … و دائمی با روش‌های مختلف علمی از اصل متن آثار و سپس ترویج، نشر و توسعه نیازها و …. داستان انقلاب اسلامی و همه چیز انقلاب است، ولی در مورد نشر اندیشه اعتقاد …

Rasa News :: خبرگزاری رسا – سهم علوم انسانی در تولید علم …

www.rasanews.ir/print/465879

۱۸ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – در این همایش که با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، توسعه … منابع و در دسترس بودن تازه های علمی را به حرکت بیندازد و همه باید در دستیابی به این … تر شود تا بتوان در نهضت تولید علوم انسانی و علوم اسلامی قوی تر وارد شویم. … ها، سیستم مکتا دستاورد مهمی تلقی می شود که می تواند زمینه ساز تولید علم …

راه حل مرحله ۴بازیcan you escape5 – دانلود فیلم

www.shabakema.com/news/search/?q…page=309

وی اظهار کرد:فردی که بخواهد وارد عرصه بازیگر ی شود باید در این زمینه تخصص کافی داشته باشد … و مقاوم سازی اشاره و اعلام کرد: در این زمینه جزو استان های برتر کشور محسوب می شویم. … سازی، تبدیل آن به عمل است که همه مردم و مسوولان باید با همدلی این امر مهم را عملی کنند. …. کودکان اولویت اول نهاد کتابخانه ها در ترویج کتابخوانی هستند.

روزنامه ایران_پنجمین کارت زرد مجلس

iran-newspaper.com/Newspaper/BlockPrint/19399

۴ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. – از این رو باید دید که در این باره چه باید کرد و وظیفه دولت اسلامی در این خصوص چیست؟ … از امر به معروف و نهی از منکر که نیاز به اعمال قانون دارد، دولت باید وارد عمل شود. … در فرودگاه‌های کشور، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در فروشگاه‌ها و پاساژها، … آن را در جامعه رعایت می‌کنند، افرادی که معتقد هستند ولی سهل‌انگاری می‌کنند، …

توزیع واکسن جدید پنتاواالن، ویتامین D و قرص آهن در شبکه …

karvakargar.ir/1393/02/30/Files/PDF/13930230-6649-21-11.pdf

همه باید دست به دست هم بدهیم تا از این بحران خارج. شویم. … در ساخت و طراحیش وارد عمل می شویم. پروژه مرکز نمایش …. و ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب و کتاب خوانی انجام داده اســت افزود: یکی از …. مهم ترین مشکل ما در این زمینه بی اعتمادی جامعه پزشکی به.

پایگاه خبری حجاب نیوز – آخرين عناوين :: rss_full_edition

edition596.rssing.com/chan-4941247/all_p14.html

۱۱/۱۸/۱۲–۰۲:۰۶: رعایت حجاب در جامعه باید از مردان شروع شود … و نهی از منکر به معنای واقعی کلمه زنده باشد همه واجبات و مستحبات نیز زنده است. … الگوهای ایرانی و اسلامی ترویج دهد، خاطرنشان کرد: لباس‌های بومی در منطقه باید با توجه … وی گفت: آسیب های اجتماعی شهرستان دهلران باید شناسایی شوند و برای این آسیب ها ما باید وارد عمل شویم.

کتاب خوب%D8%9B بهترین راهکار ترویج کتابخوانی – …

newsshare.ir/search/?q=کتاب+خوب%۲۵D8%259B+بهترین…ترویج+کتابخوانی

مدیر امور کتابخانه‌ها و ترويج فرهنگ کتابخوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اضافه …. توجه به امر کتاب و کتاب‌خوانی از شاخص های توسعه جامعه است … تست و مرور در این درس‌ها باید با ابزار کانونیِ تسلط بر درس‌های عمومی به‌خوبی آشنا شویم. … این سایت برای انجام تبلیغات وارد عمل شدم تا زمینه ترويج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را …

کتاب منطق ما و نماد گویای اسلام است – shaina | پایگاه خبری …

shaina.ir/singlenews.php?id=2395

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. – وی تصریح کرد: قرن دوم هجری بود که صدها کتاب در ترویج آیین و معرفی اسلام … دکتر روحانی ادامه داد: یعنی ۴۰۰ کتاب و رساله در زمینه فقه و کلمات امام صادق(ع) و امام … وی افزود: مگر می‌شود خانه‌ای باشد با همه ابزار الکترونیکی که وجود دارد اما … کتاب را رونق دهند و باید کتاب و کتابخوانی وارد سبک زندگی ما شود که اگر این …

مشکلات نشر از حرف تا عمل – Soreie Mehr – Magazines – سوره مهر

old.sooremehr.ir/magentry.asp?id=10444

در امور نشر و بحث ترویج کتاب و کتاب‌خوانی دلسوزان کتاب دغدغه‌ها و سیاست ناهمگون را … با نگاهی مجمل مشکلات نشر کشور را در سال تولید ملی به متصدیان فرهنگی یادآور شویم. … بر این اساس، امسال باید در همة جنبه‌ها از جمله چاپ، کاغذ، تولید فکر، و . …. به مخاطبی که عموما از طبقه فرهیخته و متوسط جامعه هستند تحمیل و اجحاف وارد می‌شود.

چاپ غیرقانونی کتاب با موبایل! | خانواده چاپ و بسته بندی – …

www.printfamily.ir/web/fa/news/show/id/12324

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – با این همه نه تنها هنوز از میزان این مشکل کاسته نشده بلکه متخلفان کار را به جایی … در این سال‌ها، برای مقابله با ناقضان حقوق مالکیت فکری به سرعت عمل … ناشر چگونه باید ثابت کند که چاپ‌های غیرقانونی کار او نیست. ….. ترویج کتابخوانی به این معنی نیست که حقوق مولف و ناشر را بین دیگران به اشتراک بگذاریم.

هرلحظه، نظر صالحی امیری درباره ممیزی و قاچاق کتاب

harlahze.com/اخبار-فرهنگی/نظر-صالحی-امیری-درباره-ممیزی-و-قاچاق-کتاب

۲۷ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – او در ادامه گفت: تعداد محدودی از افراد هستند که عمل غیراخلاقی قاچاق کتاب را انجام می‌دهند. … باید همه نهادهای فرهنگی با تمام توان برای حل مشکل کتاب‌خوانی پای کار بیایند. … و صدا و سیما شروع کنیم و همه ما احساس مسئولیت کنیم و وارد این حوزه شویم. … معرفی کتاب و اطلاع‌رسانی در این زمینه نیازمند ابزارهای جدید هستیم.

Feed aggregator Page 57 |

koodaki.org/en/aggregator?page=56&p=1365

همه چیز خوب پیش می‌رود تا اینکه اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای برنامه‌ی او را به هم می‌زند. …. «با من بخوان» برنامه‌ای برای ترویج کتاب‌خوانی با کودکان خانواده‌های کم‌درآمد، … مربیان و آموزگاران را در زمینه بلندخوانی و فعالیت‌های در پیوند با آن توانمند کند. ….. کودکان خواننده در این کتاب باید خود وارد عمل شوند تا راز این چشم بندی را کشف کنند.

پیامک ۵۷؛ جملات زیبا، حدیث، داستانک – پیامک پیامبر اعظم …

payamak57.blogfa.com/…/پیامک-پیامبر-اعظم-(ص)-حدیث-احادیث-روایت-حضرت-محمد

روضه خوانى و سينه زنى بايد باشد؛ اما نه در هر عزايى. اين را بدانيد كه روضه خواندن و گريه كردن – آن سنت سنيه – مربوط به همه ى ائمه نيست؛ …. ۱- پیامک پیامبر اکرم (ص) ۲- فقر، استضعاف، مستضعفین ۳- جامعه و حکومت اسلامی … در بهشت قصري است که غير از روزه داران ماه رجب؛ کسي وارد آن نمي شود. …. از چشمه بجوشیم و جویبار شویم

دکتر یلدا: دکتر بهادری و دکتر شمس شریعت با معنویت و …

alumni.tums.ac.ir/…/دکتر-یلدا–دکتر-بهادری-و-دکتر-شمس-شریعت-با-معنویت-و-خدا…

دکتر یلدا علاقه این دو استاد به علم و دانش و ترویج آن را از علل لزوم تقدیر و … همه رعیت او هستند و هرکاری می تواند بکند ولی در عمل گفت کاری باید انجام دهم که امکانش باشد. … اطلاعات زیادی در زمینه های مختلف پزشکی، قوانین دانشگاهی، شناخت جامعه و مردم … دکتر شریعت حالت فیلسوفی و عرفانی دارد و عاشق کتابخوانی است و کتاب ها و …

برای شعر خوانی شاعران مازندرانی دلتنگم

vareshdaily.ir/1394/04/09/Main/PDF/13940409-2496-4-4.pdf

و ترویج آن در زندگی فردی و اجتماعی داشته باشیم باید به … همه جانبه را در جامعه فراهم کند چرا که سازمان تبلیغات … عمل شخص ضعیف و بی تاثیر نمود خواهد. داشت. …. المسلمین قرائتی در شبکه کتابخوانان حرفه ای به آدرس … توان در این زمینه وارد شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس